Menu

Tablice informacyjne

Ciężko nie docenić roli tablic informacyjnych, jaką pełnią obecnie w komunikowaniu się. Są najprostszym nośnikiem informacji, umożliwiającym pozostawienie wielu wiadomości bez konieczności bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. W tradycyjnym rozumieniu kojarzyć się mogą z korkową tablicą do przyczepiania karteczek pineskami lub miejscem do zapisywania informacji mazakiem. Jest to sposób prosty ale ma jedną zasadniczą wadę, wymaga obecności osoby pozostawiającej wiadomość w miejscu gdzie znajduje się nasz nośnik informacji.

tablice informacyjne - Najs View

Zalety nowoczesnych tablic informacyjnych Najs View:

Rozwiązanie Najs View spełnia tradycyjne założenia, udoskonalając je do formy nowoczesnej. Zamiast korkowej tablicy, kredy czy mazaków do dyspozycji pozostaje ekran telewizora czy tabletu oraz oprogramowanie dzięki któremu przy pomocy internetu wyświetlimy dowolną treść w postaci tekstu, obrazu, filmu lub dowolnej kompilacji wymienionych elementów. Aby tego dokonać wystarczy nam urządzenie z dostępem do sieci (np. laptop, tablet, smartfon), a nasze działania nie są uzależnione od miejsca aktualnego pobytu. Będąc w delegacji, czekając na spotkanie, w każdym momencie istnieje możliwość zaktualizowania treści i przekazania i pozostawienia informacji, danych czy komunikatu, który w czasie rzeczywistym zaktualizuje się na ekranie.

Przykładowe zastosowania:

Inwestycja w usługi Najs View to inwestycja w przyszłość i nowoczesny design. Dzięki naszemu rozwiązaniu swoją komunikację w zespole przeniesiesz na wyższy poziom.